01.

Rulo Keçe

Bobin Keçe Çeşitleri

Günümüzde keçe, birçok sektörde kullanılmaktadır. Rulo keçeler ise toptan keçe almayı düşünenler için hazırlanmış bobin keçe olarak da bilinen, rulo halindeki keçelerdir. İnce ve kalın keçelerin bobinler üzerine sarılarak rulo halinde tedarik edilmesinden dolayı bu şekilde anılmaktadır. Toptan alımlarda genellikle ince ve kalın keçelerin rulo hali tercih edilmektedir. Tekstil sektörü başta olmak üzere pek çok alanda ana ve tamamlayıcı unsur olarak yaygın bir şekilde kullanılan rulo keçeler; taşıma, depolama ve uygun fiyat yönüyle tercih edilmektedir.

Sektörün önde gelen keçe üreticisi Keçe Dünyası’ nda her renk ince ve kalın rulo keçe çeşitlerini bulabileceğiniz gibi siparişe özel üretim de yapılabilmektedir. Keçe fabrikamızda üretimi ve satışı yapılan rulo keçelere ait bilgiler aşağıdaki gibidir;

  Ürün Adı Kalınlık En Boy
  Standart Rulo Keçe 1mm-10mm 1 m. 50 m. – 200 m.
  İnce Rulo Keçe 1mm – 2mm 35 cm’ den 6 m.’ye kadar 50 m. – 200 m.
  Kalın Rulo Keçe 3mm – 10mm 35 cm’ den 6 m.’ye kadar 50     .*

  02.

  *Kalın Rulo keçelerde dağıtım ve nakliye açısından 50 m. sarımlı bobinler daha çok tercih edilse de farklı boyutlardaki talepleriniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

  BOBİN-KEÇE-1
  BOBİN-KEÇE-2
  BOBİN-KEÇE-3
  BOBİN-KEÇE-4

  03.

  Toptan Rulo Keçe Fiyatları

  Toptan bobin keçe fiyatları hakkında net bir rakamdan söz edebilmek mümkün değildir. Zira toptan keçe fiyatlarını etkileyen pek çok unsur mevcuttur. Alınacak olan keçenin kalitesi bu hususların başında gelmektedir. Bunun yanında talep edilen keçe türü, kalınlık, en ve boy oranına göre fiyatlar değişmektedir. Ayrıca satın alınacak metraj da fiyatın belirlenmesinde önemli bir yere sahiptir. Keçe miktarının artması, daha uygun fiyata keçe satın alabilme olanağı sağlamaktadır. Bu yüzden de toptan keçe almak, perakende keçe alımına göre daha düşük maliyetlidir. Her tür, renk ve boyut rulo keçe için bilgi ve sipariş talepleriniz için yandaki iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.

  04.

  İnce Rulo Keçe

  Rulo keçe çeşitlerinden biri olan ince keçe, genellikle kalınlığı 2 milimetreyi geçmeyen ürünleri ifade etmektedir. İnce keçenin hazırlanması oldukça zahmetlidir. Ancak en fazla kullanım alanı olan keçe türü de ince keçelerdir. Tekstil sektörü, kıyafetlerde desen olarak bu keçe türünden faydalandığı gibi; bazı kıyafetlerin dikilmesinde ana kumaş olarak da kullanılmaktadır. Ayrıca araçlarda zemin ve bagaj döşemelerinin yapılması için de ince keçelere başvurulmaktadır. Bu keçe türü dekoratif ve  süsleme ve el işleri için de uygundur. İğne ile işlemek kolay olduğu için boncukların ince keçelere sabitlenmesi oldukça kolaydır.

  Keçe Dünyası perakende mağazamızda her renkte satışa hazır olarak sunulan ve hızlı bir şekilde temin edebileceğiniz ince bobin keçeler;

  Ürün Adı Kalınlık Boy
  İnce Rulo Keçe 1mm 50 m. – 100 m.

  05.

  Kalın Rulo Keçeler

  Kalın bobin keçeler ise kalınlığı genellikle 2 ila 10 milimetre arasında değişen keçe kumaşlara verilen addır. Daha çok ses ve ısı yalıtımı için kullanılmaktadır. Üstelik kalın keçeler sesi neredeyse tamamen kesebilir ve zeminlerdeki titreşim düzeyini minimuma indirir. Bunun yanında kış aylarında ortamların daha sıcak, yaz aylarında ise serin kalmasını sağlar. Bu özellikleri ile kalın rulo keçeler inşaat sektöründe önemli bir yere sahiptir. Toptan bobin keçe almak isteyenler için özel olarak rulo haline getirilen bu keçe türleri, ince keçeler kadar yaygın olmasa da işleme ve süsleme için de kullanılabilmektedir.

  Keçe Dünyası perakende mağazamızda satışa hazır olarak sunulan ve hızlı bir şekilde temin edebileceğiniz kalın rulo keçeler;

  Ürün Adı Kalınlık Boy
  Kalın Rulo Keçe 2mm – 3mm 25 m. – 50 m.

  06.

  Yapışkanlı Rulo Keçe

  Yapışkanlı bobin keçelerin bu adla anılmasının temelinde, arka kısımlarının kendiliğinden yapışkanlı olması yer almaktadır. Zemin döşemelerinde kullanılacak keçeler, genellikle yapışkanlı rulo keçelerdir. Kendiliğinden yapışkanlı olmasından dolayı ayrıca yapıştırma işlemi ile vakit kaybedilmesini engellemektedir. Bu tip ürünler için net bir kalınlık aralığı belirtmek mümkün değildir. Ancak gereksinim duyulan her ölçüde yapışkanlı rulo keçe bulabilmek mümkündür. Yapışkanlı bobin keçelerde, keçe yüzeyine sıvı ilaç veya çift taraflı bant lamine edildikten sonra yüzey kağıdı ile birlikte rulolara sarılarak satışa sunulmaktadır.

   
  Ürün Adı Kalınlık Boy
  Kalın Rulo Keçe 2mm – 3mm 25 m. – 50 m.