Genel

Silgi Keçesi Üretimi

tahta silgisi keçesi

Silgi keçesi üretimi evde, ofislerde ve toplantılarda, sunumlarda, okullarda sınıf içi aktivitelerde kullanılır. Polyesterden üretilen özelleştirilebilen katman sayısı, gramaj ve genişlik ile üretilebilen çevre dostu, dayanıklı silgi keçesi üretiyoruz. Beyaz tahta silgileri, dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım için sentetik, toksik olmayan keçeden yapılmıştır.

silgi keçesi üretimiKeçeden Üretilen Tahta Silgisi Kaliteli midir?

Okul, dershane, atölye ya da ofislerde de görebileceğiniz keçe silgileri oldukça küçük üretilmiştir. Anlatım sırasında hata gerçekleşmesi durumunda hızlıca silebilecek bir ergonomiye sahiptir. Bundan dolayı toplantı veya dersler oldukça geçer. Silgi keçesi sayesinde tahtalarınız yeni gibi pürüzsüz kalır.

Çok katmanlı keçe yapısından dolayı deforme olmayan tahta silgisi yüzeye zarar vermez. Plastik tutma alanı bulunan keçe silgiler dayanıklı tebeşir tozu ve kalıcı kalem mürekkebini absorbe eder.  

Yazı tahtalarını temizlemek için üretilen tahta silgisini isterseniz çantanızda taşıyabilir, dilerseniz çalışma masanızın çekmecesinde saklayabilirsiniz. Mıknatısı veya boyutu sayesinde kullanılan tahtanın kenarına yerleştirilen tahta silgisi ile yanlışlarınızı kısa sürede düzeltmenize yardımcı olur.  Kaliteli keçe malzemesinden üretilen silgi keçelerine plastik gövde ile de üretilebiliyor.

Tahta Silgisi Tahtada İz Bırakır mı?

Kullanıcılara kaliteli, ergonomik kullanıma sahip ürünler sunar. Beyaz tahtayı kullandıktan sonra hemen temizlemediği zaman, yazılan yazıların temizlenmesi zorlaşır. Bu izler yüzünden, tahta kullanılamaz hale gelir. Silgi keçesi, tahtayı yıpratmadan temizleyerek olumsuz durumların önüne geçer.

Herhangi bir beyaz tahtada iz bırakmadan veya kuru silme kalıntısı bırakmadan tahtayı silebilirler. Dahili mıknatıs ile de üretilen bu silgilerin gerektiğinde herhangi bir manyetik alıcı beyaz tahtaya yerleştirilmesini sağlayan yerleşik bir mıknatısa sahiptir.      

Dikkatinizi Çekebilir: Kaliteli Keçe Kumaşı nasıl seçilir?

siyah kece

Keçeden Üretilen Tahta Silgisi Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Tebeşir ya da kalıcı kalemlerin yazdığı tahtaların silinmesinde kullanılan ürünler doğru kullanımla uzun zaman kullanabilirsiniz. Tahta silgisi, sürekli olarak kullanıldığında bir süre sonra üzerinde mürekkep lekeleri oluşur. Silgide buna bağlı olarak sertleşme başlar. Sertleşme ve bozulma yaşanmaması için düzenli temizlenmelidir. Temizlik yapmanız durumunda yıpranma, kopma ya da dökülme gibi sorunlarının önüne geçerek uzun zaman kullanabilirsiniz. Silginiz kirlendiği zaman nemli bez ve deterjanlı suyla silerek temizleyebilirsiniz.     

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir